top of page

Comment Area

Public·70 members
Micah Fomichev
Micah Fomichev

Sabotaj - Farklı Modlarda Farklı Stratejiler Geliştirin


Herkes tek, takım maçı, sabotaj, eleme, istihbarat ve bölge koruma olmak üzere toplam 6 farklı oyun modu seçeneği sunan oyun, akıcı oynanış, günlük etkinlikleri ve canlı yayınlarıyla da beğeni toplamakta.
sabotaj indir


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fmiimms.com%2F2unZkN&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw2YHS7bD0wF7PxrL6qpa7INOnline tarayıcı oyunları sayesinde herhangi bir indirme işlemi yapmadan diğer insanlar mücadele edebilirsiniz. Web tarayıcılarında oynanabilecek pek çok çevrim içi tabanlı yapım bulunuyor.


Aika Online MMORPG oyunları arasında son zamanlarda dikkati üzerine çekenlerden bir tanesi ve 1 Kasım'dan itibaren tamamen Türkçe olarak Türk oyuncuları kapalı betasına bekliyor!Tamindir online oyun severler için


Oyuncuların Sabotaj oyunu hakkında en çok merak ettiği sorular arasında sabotaj nasıl indirilir, sabotaj indir gibi sorular yer alıyor. Peki gelelim Sabotaj oyununu nasıl indireceğimize. Sabotaj oyununu indirmek için yapmanız gerekenler işlemleri sırasıyla sizlere sunacağım.


7- Son adım olarak kullanıcı adınızı, şifrenizi belirlemeniz gerekecektir. Tüm bunların ardından sabotaj oyununu oynamak için gerekli olan her şeyi yapmış olacaksınız. Keyifli oyunlar.


sabotaj oyunu indir


sabotaj pc indir


sabotaj steam indir


sabotaj ücretsiz indir


sabotaj fps oyunu indir


sabotaj türk yapımı oyun indir


sabotaj online oyun indir


sabotaj full indir


sabotaj son sürüm indir


sabotaj hızlı indir


sabotaj oyunu nasıl indirilir


sabotaj oyunu sistem gereksinimleri


sabotaj oyunu inceleme


sabotaj oyunu hileleri


sabotaj oyunu klan kurma


sabotaj oyunu turnuvaları


sabotaj oyunu ödülleri


sabotaj oyunu silahları


sabotaj oyunu haritaları


sabotaj oyunu modları


sabotaj oyunu rehberi


sabotaj oyunu forumları


sabotaj oyunu destek


sabotaj oyunu medya


sabotaj oyunu mağaza


sabotaj idc games indir


sabotaj hes games indir


sabotaj typer games indir


sabotaj yerli ve milli oyun indir


sabotaj p2w olmayan oyun indir


sabotaj tactic ve force oyunu indir


sabotaj aksiyon dolu savaşlar indir


sabotaj gerilim ve heyecan dolu oyun indir


sabotaj gerçek mekanlarda savaşma oyunu indir


sabotaj fort boyard haritası indir


sabotaj kervansaray haritası indir


sabotaj liman haritası indir


sabotaj petrol platformu haritası indir


sabotaj ofis haritası indir


sabotaj hangar haritası indir


sabotaj galata haritası indir


sabotaj kalekol haritası indir


sabotaj agora haritası indir


Sabotaj indir, oynamak ücretsiz olmasına rağmen, oyun hala oldukça bağımlılık yapan bir oyundur. Öncül, bir asker ve bir ajanın güçleri arasındaki bir çatışmadır. Silah kiralama yoktur ve oyun Türkiye merkezli tarihi bir sitede geçmektedir. Sabotaj indir, oyunun geliştiricisi HES, yerel kaynakları ve Türk mühendisleri kullanarak oyunu olabildiğince gerçekçi olacak şekilde yeniden tasarladı.


Sabotaj oyunu indir, oyunun bu kadar popüler olmasının bir diğer nedeni de kökeninin Türkçe olmasıdır. Dokuz oyunculu modeli Türk toplumu için mükemmel bir seçimdir. Sabotaj oyunu indir, oyunun haritaları arasında ünlü İstanbul bölgesi, ünlü Kapadokya bölgesi ve Yerebatan Sarnıcı yer alıyor. Ayrıca oyuncular için çok keyifli hale getiren oyun içi ekonomiler de var. İster profesyonel ister acemi olun, Sabotaj oyunları size rekabet avantajı sağlayacaktır.


Sabotaj oyun indir, MMOFPS birçok özelliğe sahiptir ve 9 oyunculu takım tabanlı bir oyundur. Haritalar, Yerebatan Sarnıcı ve Kapadokya da dahil olmak üzere Türk simge yapılarına göre temalandırılmıştır. Oyun ayrıca bir oyun içi ekonomi içerir. Sabotaj oyun indir, gerçekçi haritaların yanı sıra oyuncular beğendiklerini seçebilirler. Sabotaj MMOFPS, gerçek hayat ekonomisine sahip, Türkiye tarafından geliştirilen 9 oyunculu, dokuz oyunculu bir oyundur.


Tüm adımları tamamladığınızda yukarıdaki resimdeki gibi indirici, oyunu indirmeye başlayacaktır. Oyunun indirilmesini bekleyip, kurulumu tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle oyuna giriş yapabilirsiniz.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Avia Beaupre
 • Snehal Kulkarni
  Snehal Kulkarni
 • Kartik Rajput
  Kartik Rajput
 • Snake Boon
  Snake Boon
 • Aaria Varma
  Aaria Varma
bottom of page